VST Mühendislik | Havalandırma


Vst Mühendislik şirketler topluluğu olarak 3000’in üzerindeki ürün gamımız ile artık havalandırma, ısıtma ve soğutma sektörünün vazgeçilmez çözüm ortağıyız…

Vst Havalandırma Ofis

Kreatif ve yenilikçi bakış açısı ile sektör standartlarını yukarıya taşımak için çalışan Vst Grubu 2015 yılında kurulmuştur. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için örnek teşkil edecek Vst Grubu sınıfının en iyi markalarını bünyesinde barındırmaktadır. Müşterilerine kaliteli hizmeti en uygun koşullar ve zengin ürün çeşitliliği ile sunmayı hedefleyen Vst Grubu küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Isıtma, soğutma, havalandırma olmak üzere üç ana sektörde hizmet veren Vst Grubu mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra solunabilir hijyenik hava filitrasyonu alanındaki yeni yatırımları ile büyümesini sürdürmektedir. Grup kalifiye çalışanıyla müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

Vst Grubu’nun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Grup dünya ölçeğinde saygın markalarla yaptığı iş birliği ile müşterilerine her geçen gün daha iyi hizmet vermektedir.

Vst Grubu’nun çalışma prensipleri bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal milliyetçilik ruhunu da yansıtmaktadır. Vst Grubu, sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insan hayatında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlamaktadır. Grubun içinde bulunduğu projeler toplumun daha solunabilir bir hayat sürmesini sağlayan, insan sağlığına katkıda bulunan bir gelecek yaratmasını hedefleyen bir yaklaşım ile yönetilmektedir.

Vst Grubu hayata geçirilmesini sağladığı her proje ile topluma öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır.

Türkiye’de sektöründe yeniliğin öncüleri arasında yer alan Vst Grubu hizmet verdiği geniş ürün yelpazesi, bilgi, deneyim ve iş birliği ile hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir. Vst Grubu sektörel standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonu ile, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmektedir.

"Kalite yönetim sistemimizi TS EN ISO 9001 standardına göre dizayn ediyoruz. 'TQM' (Total Quality Management) sistemi ile tüm çalışanlarımızı sürece dahil ederek, kalitede sürekliliği sağlıyoruz."

Selahattin Boyacı - Şirket Müdürü

Tarihçe


  • 2022 - Bu yıl sıkıntılı süreci geride bırakmanın enerjisi ile kendimizi yineleme ve yenilenmeye odaklandık. 2019 yılında ısıtma soğutma grubu için aldığımız karar doğrultusunda, “Hausluft” firması ile yollarımızı birleştirerek, “Midea Vrf bayiliğini ve teknik servisini bünyemize dahil ettik.
  • 2021 - Tüm dünyayı etkileyen pandemi sürecinde ana hedef, sürdürülebilirliği sağlamak oldu. İş akışının ciddi sıkıntılı olduğu bu süreci fırsata çevirmek için yine kendi eksiklerimizi gidermeye odaklandık.
  • 2020 - Hizmet kalitemizi arttırabilmek için 1200 metrekarelik yeni binamıza taşındık.
  • 2019 - Genişleyen müşteri portföyümüz ve ürün gamımıza paralel kadromuzu güçlendirdik. Yine müşteri talepleri doğrultusunda ısıtma soğutma alanında da hizmet vermeye başladık.
  • 2017 - Müşteri taleplerine daha iyi cevap verebilmek için kadromuzu arttırdık. Yine müşteri talepleri doğrultusunda yeni bayiliklerle ürün gamımızı genişlettik. Genişleyen ürün gamımızla stoktan hizmet verebilmek için 400 metrekarelik yeni yerimize taşındık.
  • 2015 - 60 metrekarelik küçük bir ofiste, kısıtlı kadro ve kısıtlı ürün gamı ile faaliyete başladık.